Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Życie jest za krótkie, żeby nie mieć Thermomix!

13 czerwca 2022
konfitura z płatków róży

Jak zyskać cenny czas? Jak ograniczyć czas spędzony w kuchni do minimum? 

Dla wszystkich tych, którzy na codzień cierpią na chroniczny brak czasu i zadają sobie powyższe pytania jest lekarstwo!

To Thermomix Tm6 najlepiej w duecie z Thermomix Friend!

Jedno niezawodne urządzenie wielofunkcyjne, które sprawi, że zamienisz przykry obowiązek gotowania w przyjemność! Szybko, łatwo i z radością będziesz tworzyć dania niczym szef kuchni! Jaka jest zatem recepta aby gotować zdrowo i oszczędzać czas w kuchni?

 

Po 1 Planuj posiłki - z aplikacją cookidoo możesz przygotować menu na cały tydzień, następnie do zaplanowanych potraw stworzyć listę zakupów, podejrzeć ile czasu zajmuje przygotowanie wybranego posiłku, planować dania tak aby np w tym samym czasie gotować na jednym poziomie energii. 

 

Po 2 przygotuj swoje przyprawy i domowe 'kostki rosołowe". Zdecydowanie skróci to twój czas przygotowywania zup i sosów! Mając w lodowce koncentrat bulionu czyli taką thermomixową kostkę rosołową i kilka podstawowych, ulubionych warzyw jesteś w stanie przygotować zupę w 20minut. 

 

Po 3 jeżeli gotujesz zupę w naczyniu miksującym, wykorzystaj parę i na przystawce Varoma w tym samym czasie i na jednym źródle energii przygotuj drugie danie! Zamarynowany kurczak lub ryba i szybkogotujące się warzywa to gwarancja dwudaniowego, pysznego zdrowego obiadu!

 

Po 4 podczas wyszukiwania inspiracji w aplikacji cookidoo zaznacz filtr "czas przygotowania potraw" i wybierz preferowany czas! Dodatkowo w kategoriach wyszukiwania możesz zaznaczyć "pełne menu" pojawią się wówczas przepisy na dwudaniowe obiady przygotowywane max w 30minut!

 

 

Jeżeli nie masz jeszcze swojego urządzenia Thermomix to zapraszam Cię na niezobowiązującą prezentację. Jako przedstwiciel działam głównie na terenie Krakowa i okolic (Limanowa, Słopnice, Myślenice, Dobczyce, Nowy Sącz) i z przyjemnością odwiedzę także Ciebie. Każdy pokaz kulinarny jest bezpłatny i niezobowiązujacy! To szansa dla Ciebie aby poznać urządzenie Thermomix. 

 

Zapraszam 

@thermomix_by_kate

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024