Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Zupa krem z pieczarek z Thermomix 

10 lutego 2023
konfitura z płatków róży

Kiedy zapytasz o zalety urządzenia Thermomix pierwsza od powiedź jaka mi się nasuwa to - oszczędność!! Przede wszystkim oszczędność czasu! Nie ma nic lepszego jak móc przygotować zupę w 20minut! Od początku do końca! Od momentu wejścia do kuchni i uruchomienia urządzenia do momentu podania gorącej zupy na talerzu! 20 minut!!

Tyle zajmie ci przygotowanie pysznej zupy krem z pieczarek! Z thermomix to możliwe. 

 

Jeżeli nie lubisz tracić cennego czasu na 'stanie przy garach' to Thermomix jest idealnym urządzeniem dla Ciebie! Jeść każdy z nas musi więc po co zatem tracić czas na rzeczy, których nie lubisz a musisz je wykonać skoro jest tak fantastyczne urządzenie jak Thermomix! Dzięki urządzeniu Thermomix Tm6 możesz zyskać cenny czas a Twój pomocnik wykona dla/za Ciebie kawał dobrej roboty! Nie dość, że wyręczy cię z takich czynności jak obieranie czy krojenie warzyw to jeszcze zadba o odpowiednią temperaturę, konsystencje i strukturę twoich dań!

 

Jeżeli chcesz ułatwić sobie życie i umilić czas spędzony w kuchni znajdź swojego przedstawiciel Thermomix i umów na bezpłatną prezentacje! Tam poznasz tajniki gotowania i zalety urządzenia Thermomix. 

Prezentacja Thermomix jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. 

Nie odbieraj sobie tej możliwości by poznać bliżej Tm6. 

Jeżeli masz ochotę zapraszam do kontaktu

 

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Kasia Wikar 

502 385 849

 

 

 

Przedstawiciel Thermomix Małopolska, Przedstawiciel Thermomix Kraków, Przedstawiciel Thermomix Limanowa, Przedstawiciel Thermomix Słopnice. 

Prezentacja Thermomix Małopolska, Prezentacja Thermomix Kraków, Prezentacja Thermomix Limanowa, Prezentacja Thermomix Słopnice

 

Zobacz również

06 czerwca 2024