Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Zostań przedstawicielem Thermomix!

18 lipca 2022
konfitura z płatków róży

Witajcie!

Dzisiaj @thermomix_by_kate przychodzi do was z propozycją! A dokładniej mówiąc z propozycją pracy! Czy myślałaś lub myślałeś, żeby połączyć to co i tak robisz na codzień - czyli gotujesz -z zarabianiem pieniędzy a dodatkowo móc wypracować sobie swój własny nowiutki Thermomix Tm6 ?!

 

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteś w stanie zakupić sobie urządzenia thermomix to proponuję Ci przystąpienie do programu dla nowych przedstawicieli! Zgłoś się do mnie (mój numer znajdziesz w zakładce kontakt) a ja pokieruję Cię dalej! Firma tak naprawdę da Ci wszystko: urządzenie Thermomix do pracy, szereg szkoleń i wszystkie niezbędne do pracy narzędzia. Nie ponosisz żadnego ryzyka ani żadnych kosztów a jedyne czego potrzebujesz to otwartości na to co nowe i chęci do pracy!

 

Jestem przedstawicielem firmy Vorwerk w Małopolsce ale rekrutuję na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteś z Krakowa bądź okolic naprawdopodobniej będziemy pracować razem. Zostań przedstawicielem Thermomix i rób to co sprawia Ci frajdę! Każda prezentacja urządzenia Thermomix to niesamowita okazja aby poznać wspaniałych ludzi! Każdy pokaz kulinarny to ogromna dawka pozytywnej energii. 

 

Kiedyś to mi ktoś zaproponował współpracę a dzisiaj to ja proponuję ją Tobie! 

Nic nie tracisz a możesz zyskać! 

 

Zapraszam 

Twój przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

@thermomix_by_kate 

Katarzyna Wikar 

502 385 849

 

 

Zobacz również

01 maja 2024