Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Voucher na Thermomix - prezent, który rozpoczyna kulinarną podróż 

22 maja 2023
konfitura z płatków róży

Vooucher na Thermomix to idealny prezent dla bliskiej Ci osoby. Ten podarunek otwiera wrota kulinarnej przygody z urządzeniem Thermomix i zabiera nowego użytkownika w podróż przez smaki niemalże całego świata! 

Idealnie sprawdzi się dla zbliżające się świeto mamy, która doceni czas zaoszczędzony w kuchni, różnorodność przepisów i nieograniczonych pomysłów na dania w jednym miejscu czyli na naszej platformie Cookidoo. 

Ostatnio bardzo często Thermomix staje się obiektem westchnień i pragnień Nowożeńców, którzy swoją wspólną podróż przez życie rozpoczynają właśnie z Thermomixem u boku. Wiele młodych małżeństw docenia design urządzenia a także to że Thermomix i platforma z przepisami Cookidoo przeprowadzi ich przez wszystkie etapy gotowania a finalnie na ich stole znajdzie się wyjątkowe danie! 

 

Thermomix to prezent na lata! Nie bez przyczyny zbiera kolejne laury i nagrody w dziedzinie elektroniki i sprzętów kulinarnych. To urządzenie klasy premium dostępne dla każdego! 

 

Jeżeli chcesz zrobić bliskiej osobie wspaniały prezent podaruj jej voucher na Thermomix! 

Jak to zorganizować?! 

Skontaktuj się ze mną a opowiem Ci jak przygotować taki podarunek! 

 

Zapraszam 

Kasia Wikar 

502 385 849

Oficjalny Przedstawiciel Thermomix Kraków i Małopolska 

 

 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

Zobacz również

03 kwietnia 2024