Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Thermomixowe patenty 
>siekanie koperku<

20 marca 2023
przedstawiciel thermomix kraków

Zdarzyło ci się wrzucić np. wilgotny koperek do naczynia miksującego a ten zamiast pięknie się posiekać to owinął się wokół noży?! 

Mi niejednokrotnie! Dlatego dzisiaj pokaże Ci patent na idealnie posiekany koperek bez problemu owinięcia się wokół noży urządzenia Thermomix. 

Przygotuj produkt, który będziesz siekać! Następnie uruchom obroty urządzenia na 10 a przez pokrywę wrzuć koperek - najlepiej jeśli zrobisz to partiami!

Wrzucone bezpośrednio na noże listki koperku nie będą już miały możliwości owinąć się wokół noży bo 10700 obrotów jakie osiągają noże urządzenia Tm6 sprawią że w mgnieniu oka zostaną posiekane. 

 

Po więcej thermomixowych patentów zapraszam też na mój profil @thermomix_by_kate

 

A jeśli jeszcze nie zdecydowałeś/aś się na ułatwienie sobie życia w kuchni z urządzeniem Thermomix prezentacja Thermomix pomoże zrozumieć Ci fenomen tego urządzenia. 

 

Zapraszam 

Oficjalny Przedstawiciel Thermomix Kraków

Kasia Wikar 

502 385 849

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

Zobacz również

06 czerwca 2024