Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Thermomixowe patenty 
>kopystka i koszyczek<

30 stycznia 2023
konfitura z płatków róży

Wielu przeciwników Thermomixa twierdzi, że jego cena jest wygórowana ale mało kto potrafi zwrócić uwagę na najmniejsze detale i szczegóły zaprojektowane przez sztab inżynierów w Wuppertalu. Wszystko po to aby ułatwić nam maksymalnie życie i sprawić, że każde akcesorium Thermomixa ma jakąś ukryta funkcję - będąc tym samym integralną częścią całego zestawu. 

 

Jak zatem wyjąć z naczynia miksującego koszyczek i ugotowany w nim ryż i od razu odsączyć go z nadmiaru wody?! 

Aby wyjąć koszyczek z zawartością sięgamy po kopystkę - idealnie zaprojektowana stanowi "uchwyt" dla naszego koszyczka. To właśnie dzięki niej nie oparzymy się wyciągając gorący ryż z Thermomixa. Tą informacje pewnie znacie - bo każdy przedstawiciel thermomix mówi o tym podczas prezentacji - przynajmniej powinien! Natomiast nie wszyscy wiedzą już jak sprawić, żeby ten ugotowany ryż od razu odsączyć. I tutaj kopystka "usadowiona" w zagłębieniu zaprojektowanym u szczytu rączki naczynia miksującego zdaje się być dokładnie w tym celu zaprojektowana. Przechylenie koszyczka i skierowanie wycieku wody w kierunku naczynia umożliwia nam pozbycie się nadmiaru wody. 

 

Zapraszam Cię zatem do świata Thermomix. Jako przedstawiciel Thermomix kraków z przyjemnością zostanę twoją przewodniczką w tej kulinarnej przygodzie. 

Rozpoczniemy ją prezentacja thermomix podczas której przekażę Ci różne thermomixowe triki i patenty, omówimy budowę urządzenia Thermomix i przygotujemy razem pyszne dania.

 

Zapraszam 

Oficjalny Przedstawiciel Thermomix Kraków

Kasia Wikar 

502 385 849

 

P.S.

W lutym czeka nas zmiana ceny urządzenia Thermomix - jeżeli chcesz zdążyć przed podwyżką koniecznie się ze mną skontaktuj!

Przedstawiciel Thermomix Małopolska - Kraków

 

Przedstawiciel Thermomix Małopolska, Przedstawiciel Thermomix Kraków, Przedstawiciel Thermomix Limanowa, Przedstawiciel Thermomix Nowy Sącz

Prezentacja Thermomix Małopolska, Prezentacja Thermomix Kraków, Prezentacja Thermomix Liamowa, Prezentacja Thermomix Nowy Sącz

Zobacz również