Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Thermomixowe patenty 
>kopystka i koszyczek<

30 stycznia 2023
konfitura z płatków róży

Wielu przeciwników Thermomixa twierdzi, że jego cena jest wygórowana ale mało kto potrafi zwrócić uwagę na najmniejsze detale i szczegóły zaprojektowane przez sztab inżynierów w Wuppertalu. Wszystko po to aby ułatwić nam maksymalnie życie i sprawić, że każde akcesorium Thermomixa ma jakąś ukryta funkcję - będąc tym samym integralną częścią całego zestawu. 

 

Jak zatem wyjąć z naczynia miksującego koszyczek i ugotowany w nim ryż i od razu odsączyć go z nadmiaru wody?! 

Aby wyjąć koszyczek z zawartością sięgamy po kopystkę - idealnie zaprojektowana stanowi "uchwyt" dla naszego koszyczka. To właśnie dzięki niej nie oparzymy się wyciągając gorący ryż z Thermomixa. Tą informacje pewnie znacie - bo każdy przedstawiciel thermomix mówi o tym podczas prezentacji - przynajmniej powinien! Natomiast nie wszyscy wiedzą już jak sprawić, żeby ten ugotowany ryż od razu odsączyć. I tutaj kopystka "usadowiona" w zagłębieniu zaprojektowanym u szczytu rączki naczynia miksującego zdaje się być dokładnie w tym celu zaprojektowana. Przechylenie koszyczka i skierowanie wycieku wody w kierunku naczynia umożliwia nam pozbycie się nadmiaru wody. 

 

Zapraszam Cię zatem do świata Thermomix. Jako przedstawiciel Thermomix kraków z przyjemnością zostanę twoją przewodniczką w tej kulinarnej przygodzie. 

Rozpoczniemy ją prezentacja thermomix podczas której przekażę Ci różne thermomixowe triki i patenty, omówimy budowę urządzenia Thermomix i przygotujemy razem pyszne dania.

 

Zapraszam 

Oficjalny Przedstawiciel Thermomix Kraków

Kasia Wikar 

502 385 849

 

P.S.

W lutym czeka nas zmiana ceny urządzenia Thermomix - jeżeli chcesz zdążyć przed podwyżką koniecznie się ze mną skontaktuj!

Przedstawiciel Thermomix Małopolska - Kraków

 

Przedstawiciel Thermomix Małopolska, Przedstawiciel Thermomix Kraków, Przedstawiciel Thermomix Limanowa, Przedstawiciel Thermomix Nowy Sącz

Prezentacja Thermomix Małopolska, Prezentacja Thermomix Kraków, Prezentacja Thermomix Liamowa, Prezentacja Thermomix Nowy Sącz

Zobacz również

03 kwietnia 2024