Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

"Thermomix jest do bani" czyli skąd się biorą negatywne komentarze

26 września 2022
przedstawiciel thermomix kraków

"Thermomix jest do bani" - wielokrotnie słyszałam tego typu komentarze i zawsze osoba, która wystawiała taki osąd nigdy dotąd nie używała Thermomixa.

Skąd zatem się biorą negatywne komentarze? 

 

Po pierwsze negatywne komentarze wystawiają ci, którzy nie do końca wiedzą o jakim sprzęcie mówią, nigdy nie stał w ich kuchni, nigdy z niego nie korzystali, nie do końca wiedzą czy mówią o urządzeniu Thermomix czy jego tańszym zamienniku, coś słyszeli ale nigdy nie widzieli!

 

Złota zasada! Najpierw zobacz na własne oczy, dotknij, przetestuj i dopiero wydaj osąd!

 

I tutaj pojawia się moment, w którym nie sposób nie wspomnieć o roli jaką odgrywa Przedstawiciel Thermomix. Tutaj właśnie znajduje się sens naszej pracy! Dobrze wykonana prezentacja to nie tylko pokaz kulinarny podczas, którego możesz skosztować potraw przygotowanych w urządzeniu Thermomix Tm6 ale także świetna okazja by sprawdzić i przetestować urządzenie! Masz możliwość sam przejść przez kolejne kroki przepisu - wykorzystując aplikację Cookidoo, spróbować przenieść urządzenie i dopasować miejsce w swojej kuchni, rozkręcić naczynie, otworzyć i zamknąć pokrywę, uruchomić np tryb mycia wstępnego, tryb gotowania jajek czy tryb fermentacji. Finalnie to ty podejmujesz decyzję czy przypadliście sobie do gustu czy po prostu nie będzie wam po drodze. Nikt nie będzie Ci wciskał sprzętu do którego nie jesteś przekonany/przekonana! To Ty musisz być pewny/ pewna, że Thermomix to coś czego potrzebujesz! To Ty musisz podjąć decyzję, że jest to coś co może zaoszczędzić twój czas czy sprawić, że smutny obowiązek zamienisz w radość z gotowania w Thermomix Tm6. 

 

Thermomix to wspaniałe efekty gotowania! 

Nie wierz nikomu na słowo! Nie ufaj ślepo! 

Zapraszam Cię na prezentacje Thermomix  - poznasz, zobaczysz, przetestujesz i wówczas będziesz mieć prawo wydać opinie!

Z przyjemnością odwiedzę Cię w każdym zakątku Małopolski - mieszkam w Krakowie więc jeśli jesteś z Krakowa lub okolic to w ciągu dwóch dni jestem w stanie zorganizować dla Ciebie niezapomniany pokaz kulinarny!

 

Zapraszam 

Twój Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Kasia Wikar 

502 385 849

 

p.s

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dzwoń lub pisz śmiało!

Jestem tu dla Ciebie! 

K.W.

 

 

Zobacz również

06 czerwca 2024