Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Thermomix dobry pomysł na prezent ?

22 sierpnia 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Dzisiaj pomysł na prezent wg Thermomixbykate

Prezenty?! Kto z nas nie lubi ich otrzymywać?! Zwłaszcza jeżeli są "skrojone" pod nas i praktyczne. 

Dokładnie takim prezentem wydaje się być Thermomix Tm6. Zadowoli z pewnością każdego. 

Zbawieniem okaże się dla mamy, która rozszerza dietę swojego malucha lub mamy która na codzień musi kulinarnie zadowalać swoich bombelków.

Spełnieniem marzeń będzie dla każdej kobiety lub mężczyzny, którzy na codzień przygotowują posiłki dla całej rodzinki.

Każdy laik gotowania z pewnością będzie urzeczony prezentem w postaci thermomixa. Urządzenie Tm6 podpowie jakich przypraw użyć, wskaże krok po kroku co należy zrobić aby przygotować danie na miarę szefa kuchni. 

Wszyscy, którzy cenią sobie czas zdecydowanie bedą zadowoleni z takiego podarku!

 

Z mojego doświadczenia Przedstawiciela Thermomix mogę powiedzieć, że najczęściej sprzedaję Thermomix dla Nowożeńców (jako prezent ślubny), Thermomix dla mam (prezenty od mężów), Thermomix na parapetówkę (do nowego domu lub mieszkania) i zdarzyło mi się także sprzedać Thermomix jako prezent mamy dla syna/córki studenta/studentki! 

 

Thermomix jest jednym z tych praktycznych prezentów! Szalenie oszczędza czas spędzony w kuchni. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i aplikacji cookidoo możemy w szybki i łatwy sposób przygotować listę zakupów. 

 

Jeżeli chcesz obdarować bliską Ci osobę prezentem w postaci Thermomixa to koniecznie skontaktuj się ze mną. Razem przygotujemy Prezentacje Niespodziankę dla osoby obdarowanej! W związku z tym, że zainteresowanie zakupem Thermomix jest ogromne i czas oczekiwania na dostawę urządzenia TM6 wynosi 3 do 5 tygodni to mogę przygotować dla Ciebie personalizowany Voucher na Thermomix. Możesz wręczyć go osobie obdarowanej np w dniu urodzin czy w dniu imprezy okolicznościowej. 

 

Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie prezent w postaci Thermomix Tm6 to zapraszam do kontaktu. Z ogromną przyjemnością odwiedzę osobę obdarowaną przez Ciebie Thermomixem, oznajmię tę piękną nowinę i wykonam prezentację. 

 

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Kasia Wikar

502 385 849

 

Zobacz również

01 maja 2024