Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Thermomix - nowoczesność czy tradycja?!

03 kwietnia 2023
konfitura z płatków róży

Wielu przeciwników urządzenia thermomix jako argument wysuwa to, iż gotowanie z urządzeniem tm6 to gotowanie nowoczesne i wymyślne. Wielu z nich twierdzi "umiem i lubię gotować tradycyjnie i nie potrzebny mi thermomix". Sa też tacy, którzy stwierdzą, że tradycyjnych potraw kuchni polskiej nie da się przygotować z thermomixem - pomimo iż nigdy urządzenia nie używali ani nawet na oczy nie wiedzieli. Czy mają racje? 

Otóż odpierając te wszystkie zarzuty należy zacząć od faktu, iż w urządzeniu thermomix przygotujemy każdy rodzaj zupy z kuchni polskiej począwszy od pomidorowej, ogórkowej, barszczu, żurku, rosołu, krupniku, zalewajki, kapuśniaku, bigosu czy fasolki po bretońsku. Wszystkie te przepisy widnieją w kolekcjach Kuchnia Polska największej na świecie platformy kulinarnej dedykowanej użytkownikom thermomix - na cookidoo. 

Umiejętności i zamiłowanie do kuchni polskiej również nie stanowią żadnego przeciwskazania do posiadania thermomixa. Jeżeli takowe posiadamy tym lepiej, szybciej i sprawniej poradzimy sobie w wielu sytuacjach. 

A czy nowoczesne gotowanie jest złe? Absolutnie nie! Wręcz idąc z duchem czasu musimy podążać za kulinarnymi trendami a dodatkowo powinniśmy zwracać uwagę na to co i w jaki sposób jemy! 

 

Gotowanie z thermomix to przyjemność! Już nie zdarzy się, że zrobisz sernik bez jajek bo zapomniałaś ich dodać. Nie powtórzysz  kulinarnej klapy z niedoprawionym mięsem. To thermomix będzie strażnikiem dobrego smaku w twojej kuchni. 

 

Nie odbieraj sobie tej możliwości by wejść na wyższy poziom gotowania!

Z thermomix zyskasz miano Master Chefa w swojej kuchni.

 

Ja zapraszam na prezentacja thermomix kraków i kulinarny pokaz możliwości thermomixa.

Twój Przedstawiciel Thermomix Małopolska 

Kasia Wikar 

502 385 849

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

 

Zobacz również

06 czerwca 2024