Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Thermomix'owa lemoniada 

07 lipca 2023

Thermomix to urządzenie wielofunkcyjne i ciężko znaleźć przepis, którego w nim nie da się przygotować. Z powodzeniem radzi sobie także z przygotowaniem lemoniady.

Pyszne, pełne smakuj i szalenie orzeźwiające - takie właśnie są lemoniady z Thermomix. Przygotowanie ich to dosłownie kilka sekund a smak nieporównywalny z chemicznymi zamiennikami. To dzięki ogromnej mocy jaką posiada urządzenie Thermomix Tm6 - 10 700 obrotów na minutę - nawet kruszenie lodu nie jest problemem. 

Czy w thermomix przygotujemy tylko jeden rodzaj lemoniady?! Oczywiście, że nie!

Tutaj z kolei z pomocą przyjdzie platforma cookidoo. Co tam znajdziemy? Od standardowych przepisów na lemoniady cytrusowe, poprzez lemoniady owocowe na lemoniadzie fiołkowej kończąc. Jeszcze się wahasz czy kupić Thermomix?! 

Zobacz prezentacja Thermomix Kraków i zakochaj się w urządzeniu Thermomix Tm6.

 

Zapraszam Cię na pokaz Thermomix Tm6 w Krakowie i okolicach. 

 

Kasia Wikar 

Przedstawiciel Thermomix Kraków i okolice 

502 385 849

 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix #czarnythermomix #promocjathermomix #prezentacjathermomixkraków #pokazthermomixkraków

#lemoniada #lemoniadowelove #lemoniadazthermomix #lemoniadaowocowa #lemoniadacytrusowa #przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkraków #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixslopnice #thermomixkraków 

 

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024