Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Tarta z czekoladowym kremem mascarpone i malinami

19 sierpnia 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Jak wyszukać pomysł na deser w aplikacji cookidoo?

Kiedy nie masz pomysłu na ciasto, deser, obiad mięsny, rybny wegetariański lub wegański z pomocą przyjdzie aplikacja Cookidoo kompatybilna z urządzeniem Thermomix. Przepisów i inspiracji jest tam mnóstwo. Wpisując wybrany produkt w lupce aplikacji twoim oczom pokażą się przepisy z wykorzystaniem wpisanego wcześniej składnika. Tak też znalazłam pomysł na wykonanie tarty ze zdjęcia powyżej. W wyszukiwarce aplikacji, która możesz zainstalować na swoim telefonie wpisuję hasło "maliny" dodatkowo zaznaczyłam filtr - wypieki słodkie i tym oto sposobem znalazłam przepis na szybką tartę. 

Wszystko przygotujemy używając tylko jednego naczynia miksującego. Thermomix najpierw przygotuje kruche ciasto na spód tarty. Następnie z pomocą motylka umieszczonego na nożach przygotujemy idealny czekoladowy krem mascarpone. Na koniec tartę dekorujemy świeżymi malinami i pyszny deser spędzi nockę w lodówce a wszystko po to aby następnego dnia przy kawie zachwycić nas swoim smakiem! 

 

**********************************************************************************************

Jeżeli chcesz w łatwy i przyjemny sposób zachwycać domowników swoimi wypiekami i posiłkami to nie wahaj się i umów się ze mną na prezentację urządzenia Thermomix. 

Jako przedstawiciel thermomix podczas takiego spotkania pokażę Ci możliwości urządzenia. Podczas takiego pokazu kulinarnego masz także możliwość skosztować dania, które wspólnie przygotujemy. Nie ważne czy jesteś z Krakowa czy okolic z przyjemnością przyjmę twoje zaproszenie. Wykonuję prezentacje głównie na terenie Małopolski ale dojeżdżam tak naprawdę tam gdzie mnie zaprosisz. 

 

 

Zapraszam Cię do świata Thermomix 

Twój przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Kasia Wikar 

502 385 849 

 

Zobacz również

01 maja 2024