Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Stacja Thermomix Friend

23 maja 2022
przedstawiciel thermomix kraków

THERMOMIX FRIEND TmF

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SousChef naszego Thermomixa TM6 lub TM5

 

Thermomix Friend to zupełnie nowe rozwiązanie wspomagające Thermomix. 

Stacja Thermomix Friend nie zastąpił naszego flagowego produktu TM6 ale stanowi inteligentne i funkcjonalne uzupełnienie również TM5. Dzięki równoczesnemu wykonywaniu kolejnych kroków przepisów z ustawieniami  pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu podczas przyrządzania potraw.

 

A teraz kilka szczegółów technicznych:) 

Stacja Thermomix Friend składa się z bazy i kompletnego naczynia mixującego (podstawa, noże, koszyczek, pokrywa, miarka). W zależności od tego czy posiadamy Thermomix TM6 czy TM5 musimy ustawić w odpowiednim miejscu przełącznik znajdujący się na spodzie stacji.

TM Friend posiada niewymagający konserwacji silnik krokowy. Pracuje na obrotach wstecznych poziom 1 i 2 co odpowiada od 90 - 200 obrotów na minutę. Stacja TM Friend łączy się z głównym urządzenie za pomocą Bluetooth. Możemy pracować na niej zarówno przesyłając parametry danego przepisu z głównego urządzenia jak również ustawiając manualnie wybrane parametry.

Ekran, w który wyposażona jest stacja nie jest ekranem dotykowym zatem do nawigacji po stacji służy nam srebrne pokrętło (naciskając je przeskakujemy na wybrany przez nas obszar).

 

Thermomix Friend

 

✔️sprawi, że spędzisz w kuchni jeszcze mniej czasu

✔️sprawi, że w tym samym czasie ugotujesz więcej porcji danego dania (np. na 2 dni)

✔️sprawi, że w tym samym czasie będziesz w stanie przygotować dwa a czasem nawet 3 różne dania

✔️sprawi, że będziesz w stanie przygotować pełne menu obiadowe czyli zupę, II danie i deser w tym samym czasie

 

Jeżeli masz ochotę zobaczyć zgrany duet czyli Thermomix Tm6 i Thermomix Friend w akcji to zapraszam Cię na prezentację według Thermomixbykate. 

Podczas pokazu kulinarnego wspólnie przygotujemy dania z kolekcji dedykowanej stacji Thermomix Friend. 

Zastanawiasz się gdzie kupić thermomix? Jeżeli jesteś z Krakowa i okolic w ciągu 2 dni jestem w stanie znaleźć dla Ciebie dogodny termin spotkania, przygotować dla Ciebie i twoich znajomych Thermomix Party, na którym będziemy się świetnie bawić i smacznie karmić. 

Jeżeli szukasz swojego przedstawiciela thermomix to zapraszam Cię właśnie do siebie. 

Prowadzę pokazy kulinarne nie tylko na terenie Małopolski (Kraków, Limanowa, Słopnice, Myślenice) ale tak naprawdę dojadę wszędzie gdzie mnie zaprosisz!

 

p.s 

Jeżeli nie masz możliwości zorganizowania prezentacji u siebie to zapraszam Cię do mojej kuchni - na pokaz kulinarny na żywo lub online. 

 

Zapraszam 

Twój Przedstawiciel Thermomix w Krakowie. 

502 385 849

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixkraków #przedstawicielthermomixnowahuta #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixslopnice #prezentacjathermomix #thermomix #thermomixFriend #friend #przyjacielthermomixa #thermomixtm6 #thermomixpoland #vorwerk #cookidoopl #tm6 #thermomixpl #thermomixpolska #thermomix_by_kate

 

Zobacz również

01 maja 2024