Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

  Raty 0% na zakup Thermomix

09 maja 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Czekasz na raty 0% na zakup swojego wymarzonego urządzenia Thermomix? 

Mam dla Ciebie świetną wiadomość! 

 

Od 5 maja do 31 maja trwa promocja rat0% na zakup thermomix. Swoje urządzenie możesz kupić rozkładając cenę thermomixa dokładnie na 10, 15 lub 20rat. Do wyboru masz

10 rat x 549,50zł

15 rat x 366,33zł

20 rat x 274,75zł 

Dodatkowo możesz obniżyć każdą z rat do dowolnej wysokości robiąc wpłatę własną a pozostałą część kwoty rozłożyć na raty. Wszystko to bez żadnych dodatkowy kosztów i bez zaświadczeń! Jedyne czego potrzebujesz to swój dowód osobisty! 

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i już dziś umów termin swojej prezentacji z Thermomix_by_Kate. 

 

Dlaczego warto? 

Z doświadczenia wiem, że takie promocje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zwłaszcza w tych niepewnych czasach kiedy ceny usług i towarów niebezpiecznie rosną przygotowanie choćby własnego pieczywa czy masła może znacznie zreperować twój budżet. Zainwestuj w thermomix i ciesz się szybkimi i zdrowymi posiłkami. 

Jeżeli nie znasz jeszcze urządzenia thermomix to spotkajmy się na prezentacji! Jestem przedstawicielem urządzenia Thermomix a pokazy kulinarne z thermomixem w roli głównej wykonuję przede wszystkim na terenie Małopolski (Kraków, Limanowa, Mszana Dolna, Słopnice, Nowy Sącz, Myślenice) ale tak naprawdę dojadę w każde miejsce w Polsce gdzie tylko mnie zaprosisz! 

 

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów napisz lub zadzwoń! 

Katarzyna Wikar 

Twój przedstawiciel Thermomix w Krakowie

502 385 849

 

 

Zobacz również

01 maja 2024