Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Przetwory z Thermomix
- czas START!!

02 czerwca 2023
konfitura z płatków róży

Wraz z pojawieniem się pierwszych krajowych truskawek wszyscy posiadacze urządzenia Thermomix i nie tylko gorączkowo zaczynają się rozglądać za słoikami. Wszystko po to żeby na czas zamknąć smaki lata w słoiku! Dla tych, którzy posiadają Thermomix to wręcz przyjemność. 

W przypadku #dżemtruskawkowy jedyne do musisz zrobić to obrać truskawki z szypułek chociaż słyszałam też takie głosy, że są tacy, którzy dżem robią z truskawek z szypułkami. Całą resztę wykona za ciebie Thermomix - nie musisz stać i mieszać żeby dżem się nie przypalił - robi to za Ciebie Thermomix. Nie musisz pilnować temperatury aby nie była zbyt wysoka - Thermomix dokładnie za Ciebie tego dopilnuje. Wszystkim zajmie się Thermomix a ty na koniec z przyjemnością przelejesz gotowy, pachnący dżem do słoików i zamkniesz odrobinę letniego smaku w słoiku. 

 

Z urządzeniem thermomix przygotowywanie przetworów na zimę to czysta przyjemność. Już dziś zaopatrz się w urządzenie Thermomix aby z przyjemnością przygotowywać przetwory i nie tylko! 

 

Jako Przedstawiciel Thermomix Polska zapraszam Cię na prezentację. 

Z Thermomix wszystko jest łatwiejsze!

 

Oficjalny Przedstawiciel Thermomix Kraków i Małopolska

Katarzyna Wikar 

@thermomix_by_kate 

502 385 849

 

 

#letnieprzetwory #przetwory #przetworyzthermomix #dzemzthermomix

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix

 

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024