Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Pieczywo z Thermomix w 25min!

26 maja 2023
konfitura z płatków róży

Co zrobić kiedy nagle okaże się, że nie masz pieczywa i masz tylko pół godziny na to aby je "wyczarować"?! 

Wyczaruj je z Thermomix! 

Wykorzystaj przepis z platformy Cookido - bułki i knedel na parze! W 3minuty Thermomix wyrobi idealne ciasto na bułeczki! Uformuj swój ulubiony kształt bułeczek, posmaruj roztrzepanym jajkiem, posyp ulubionym ziarnem. Co dalej! Przepis mówi, że należy odstawić je do wyrastania ale @thermomix_by_kate właśnie sprzeda Ci tip jak skrócić ten czas do minimum.

UWAGA! Włóż bułki do zimnego piekarnika, temperaturę ustaw na 200*C i pozwól bułeczkom rosnąć razem z temeraturą piekarnika. W zależności od mocy piekarnika bułeczki będą gotowe już w 20-25minut. Idealnie zarumieniona skórka, chrupkość bułeczek i zapach świeżego pieczywa w całym domu będą wyznacznikiem, że bułeczki są gotowe! 

 

Proszte, szybkie, łatwe i przyjemne - dokładnie takie jest gotowanie w Thermomix!

Zamień przykry obowiązek gotowania w przyjemność! Wejdź do kulinarnego świata z urządzeniem Thermomix i zamień zaoszczędzony czas w kuchni na wolny czas np dla swoich pasji! 

Ja tak zrobiłam i nie żałuję! Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Thermomix Kraków to zapraszam Cię na prezentacja Thermomix w Krakowie lub okolicach.

U ciebie lub u mnie! - ty wybierasz!

 

Zapraszam 

Kasia Wikar 

502 385 849 

Przedstawiciel Thermomix Kraków i okolice 

 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

 

Zobacz również

01 maja 2024