Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Osłona noża miksującego 2.0 
przydatne akcesorium czy zbędny gadżet?!

25 lipca 2022
konfitura z płatków róży

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy najnowsza osłona noża miksującego 2.0 dedykowana do modeli Thermomix Tm5 i Tm6 to hit czy zbędny gadżet. 

Na początek kilka słów czym jest osłona i do czego ona służy! 

Osłona 2.0 to akcesorium, które umożliwia obieranie warzyw np. ziemniaków, buraków czy marchewek. Dzięki niej możliwe jest również gotowanie w niskich temperaturach i gotowanie sous-vide ponieważ chroni ona gotowane produkty przed stycznością z nożem miksującym. 

Jak używać osłony do obierania warzyw w Thermomix tm6?!

W manualnych trybach urządzenia Thermomix należy wybrać opcję obierania. Następnie zgodnie z instrukcją urządzenia umieścić osłonę na nożach miksujących, włożyć warzywa i wlać wodę. Uruchomić tryb obierania na 4min a w razie potrzeby czas wydłużyć. 

Na cookidoo.pl - czyli platformie z przepisami dedykowanymi Thermomix Tm6 dostępnych jest aż 5 kolekcji z przepisami. Łącznie znajduje się tam prawie 60 przepisów z wykorzystaniem osłony 2.0.

 

Nigdy więcej złamanych paznokci i nigdy więcej zranionych dłoni! Thermomix tm6 i osłona noża miksującego wykonają za ciebie całą brudną robotę! Warzywa po obieraniu wystarczy jedynie opłukać pod bieżącą wodą i gotowe! 

 

Jeżeli szukasz wygody i nowoczesnych rozwiązań w Twojej kuchni wybierz Thermomix. Z ogromną przyjemnością pokaże Ci także inne możliwości urządzenia podczas prezentacji! 

 

Zapraszam. 

Twój przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Katarzyna Wikar 

@thermomix_by_kate 

502 385 849

 

P.s zamów Thermomix do końca lipca i otrzymaj osłonę 2.0 gratis!!

(koszt osłony 129zł)

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024