Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Nowe akcesorium 
Thermomix Sensor 

12 stycznia 2024
przedstawiciel thermomix kraków

Czy znasz taką sytuacje że pieczesz ciasto w piekarniku, nastawiasz minutnik na odpowiedni czas sugerowany w przepisie. Kiedy "budzik" zadzwoni biegniesz by wyciągnąć swój wypiek z piekarnika i okazuje się, że np jego wierzchnia warstwa się przypaliła?! 

Albo na patelni smażysz np steka? Kiedy mija sugerowany czas smażenia  ściągasz z patelni a ten okazuje się być surowy i kompletnie nie taki jak sobie wymarzyłaś/łeś?! 

Z Thermomix Sensor już nigdy tak nie będzie!

Sensor umieszczony w potrawie podczas pieczenia lub smażenia przez cały czas monitoruje temperaturę produktu a dodatkowo na ekranie urządzenia Thermomix możesz śledzić jak się ona zmienia. W przypadku osiągnięcia pożądanej temperatury potrawy urządzenie wyświetli komunikat i da sygnał dźwiękowy, że należy zakończyć czas pieczenia/smażenia. 

Sensora można używać w piekarniku, na patelni czy też na grillu. 

 

Thermomix w zestawie z Thermomix Sensorem możesz mieć za 6490zł 

* oferta obowiązuje do 7.01 

** od 8.01 cena Thermomix wzrasta o 460zł 

 

Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz zakupić Thermomix w starej cenie! 

Zapraszam na prezentacja Thermomix Kraków i okolice jeśli chcesz mieć pewność, że to urządzenie jest dla Ciebie!

 

Kasia Wikar

Przedstawiciel Thermomix Małopolska i okolice

502 385 849

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix #czarnythermomix #promocjathermomix #prezentacjathermomixkraków #pokazthermomixkraków

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkraków #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixslopnice #thermomixkraków 

 

 

 

Zobacz również

06 czerwca 2024