Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Najbardziej czekoladowe ciasto Thermomix

24 marca 2023
przedstawiciel thermomix kraków

Znacie to uczucie kiedy znajomi dzwonią i pytają czy mogą wpaść z wizytą? Ty z przyjemnością się z nimi spotkasz ale... zaraz po tym jak się zgodziłaś uświadamiasz sobie, że nie masz nic do kawy. W tym przypadku Thermomix to wybawienie. Z urządzeniem Thermomix już nigdy nie doświadczysz dreszczy na całym ciele spowodowanych usłyszanym w słuchawce "będziemy za godzinkę". 

W thermomix przygotujesz perfekcyjne ciasta jednogarnkowe, wymieszane w kilka chwil, z idealną konsystencją obłędnie pyszne. 

 

Nie daj sobie wmówić, że Thermomix to fanaberia. Jeszcze kilkanaście lat temu nie w każdym domu była pralka, szuszarka czy odkurzacz! Thermomix też jest takim niezbędnikiem! Im szybciej poznasz to urządzenie tym prędzej przekonasz się, że popełniłaś/łeś ogromny błąd odkładając jego zakup aż do teraz! 

 

Prezentacja Thermomix Kraków jest darmowa a ty nic nie tracisz - a możesz wiele zyskać! 

 

Zapraszam 

Oficjalny Przedstawiciel Thermomix Małopolska 

Kasia Wikar 

502 385 849 

@thermomix_by_kate

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

Zobacz również

01 maja 2024