Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Monoporcje -deserki z Thermomix-

26 czerwca 2023
przedstawiciel thermomix kraków
Sernik na zimno z musem mango i galaretką
W oryginale przepis na sernik z morelami zatopionymi w galaretce ale ja miałam „przedojrzałe” mango, które musiało zostać wykorzystane bo nie lubię marnować jedzenia! Wg instrukcji na platformie Cookidoo sernik ten powinien być przygotowany w formie ciasta w tortownicy ale ja postanowiłam zrobić eksperyment i przygotowałam go w formie mono porcji! 
Wg mnie to idealny sposób na upały! Całe ciasto nie „grzeje” się na stole a gościom serwujemy pyszną, schłodzoną porcje idealną „na raz” a reszta deserków grzecznie czeka w lodowce na swoją kolej! 
 
Co myślisz o takim pomyśle?! 
 
Otwieram zapisy na nowy tydzień na prezentacja thermomix. To tutaj dowiesz się wszystkiego o urządzeniu Thermomix i Thermomix Friend, będziesz miał możliwość przymierzyć go do swojej kuchni i skosztować dań. 
 
Zapraszam do kontaktu 
Kasia Wikar 
Oficjalny Przedstawiciel Thermomix Kraków 
502 385 849 
@thermomix_by_kate
 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix #czarnythermomix #promocjathermomix #prezentacjathermomixkraków #pokazthermomixkraków

 

#sernik #serniknazimno #serniczek #sernikowelove #monkporcja #minideserki #minideserkiurodzinowe #serniknaraz #domoweciasto #szybkieciasto #sernikzgalaretką #ciastonaniedzielę #przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkraków #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixslopnice #thermomixkraków 

Zobacz również

01 maja 2024