Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Mleka i napoje roślinne przygotowane w Thermomix

03 marca 2023
konfitura z płatków róży

Mleko, napój roślinny przygotowany w domu?! Czy thermomix da radę?

Ceny w sklepach powalają a dodatkowo wszechobecna chemia w produktach przeraża. I tutaj z pomocą po raz kolejny przychodzi nam Thermomix i największa na świecie platforma kulinarna Cookidoo.pl. Korzystając z kolekcji Napoje roślinne w aplikacji wykorzystując urządzenie Thermomix możemy przygotować aż 10 różnych typów napojów roślinnych! 

Napój migdałowy, napój z orzeszków ziemnych, napój z orzechów laskowych, napój z orzechów makadamia, napój z orzechów nerkowca, napój z nasion konopi, napój owsiany, napój kokosowy, napój z ziemniaków i migdałów - to tylko niektóre przykłady przepisów jakie możesz znaleźć na platformie.

 

Już niedługo pokażę Ci ile możesz zaoszczędzić przygotowując takie napoje w domu. 

 

Jako Przedstawiciel Thermomix Małopolska zapraszam Cię na prezentacja urządzenia thermomix. Zobacz na własne oczy, przetestuj i zasmakuj potraw z thermomix. 

Wejdź na inny wymiar gotowania!

 

Oficjalny Przedstawiciel Thermomix 

Katarzyna Wikar

502 385 849

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

 

Zobacz również

01 maja 2024