Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Makaron z urządzeniem Thermomix 
na tysiąc sposobów

08 stycznia 2024
przedstawiciel thermomix kraków

Masz ochotę na szybki bezmięsny posiłek? A może wolisz go w wersji z mięsem? 

Z urządzeniem Thermomix nie ma nudy! Aplikacja Cookidoo zapewnia różnorodność pomysłów na podstawowe dania ale także na bardziej wykwintne posiłki. Każdy przepis możesz zmodyfikować tak jak lubisz! Zamieniać główny składnik, zmieniać dodatki i przyprawy! 

Tutaj polecam wam przepis na makaron z sosem śmietanowym i łososiem. Łososia można zamienić na kurczaka lub ser halumi i będzie równie pysznie! 

 

Jeżeli myślisz nad Thermomix to koniecznie umów się ze mną na prezentacja Thermomix Kraków i zobacz jak różnorodna może być Twoja Kuchnia! 

 

Zapraszam Cię do kontaktu 

Przedstawiciel Thermomix Małopolska 

Kasia Wikar 

502 385 849

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix #czarnythermomix #promocjathermomix #prezentacjathermomixkraków #pokazthermomixkraków

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkraków #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixslopnice #thermomixkraków 

 

 

 

 

Zobacz również

06 czerwca 2024