Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Jedzenie bez chemii z Thermomix

10 października 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Pesto Bazyliowe według wikipedia.pl to zielony sos pochodzący z Genui (Liguria) we Włoszech, którego głównym składnikiem jest bazylia. Pozostałe składniki to bazylia, parmezan, czosnek, oliwa z oliwek i orzeszki pinii. 

Na potrzeby tego posta postanowiłam przeprowadzić małe śledztwo i przeszukać półki sklepowe w celu znalezienia zdrowego pesto będącego odpowiednikiem takiego domowego pesto. Jakież było moje zdziwienie kiedy czytając etykiety składów czytałam o 32% bazylii w składzie, o szpinaku (czymś trzeba podkrecić kolor skoro bazyli jest tylko 30%), o oleju słonecznikowym (zamiast oliwy), o cukrze, o serwatce, błonniku kukurydzianym, mleku w proszku, białkach mleka, o ogromnych ilościach soli, regulatorów kwasowości. To zatrważające jak wiele chemii można nafaszerować do jednego małego słoiczka pesto z bazylii! 

 

Ja mam na to jedną radę! Zacznij robić swoje produkty. Z Thermomixem to bardzo proste! Czas wykonania np pesto z bazylii przy pomocy Thermomixa to 10min! W tym przypadku możesz być pewna/ny, że nie masz tam niepotrzebnych szkodliwych dla Twojego zdrowia składników i nie zostały tam użyte żadne tanie zamienniki. 

Zainwestuj w swoje zdrowie z Thermomix! 

 

Jeżeli chcesz zobaczyć co to za sprzęt i jak może pomóc w twojej kuchnii to zapraszam Cię na darmową i niezobowiązującą prezentacje. Jako Oficjalny Przedstawiciel Thermomix w Małopolsce i Krakowie dołożę wszystkich starań aby pokazać Ci jak działa urządzenie.

Już ponad milion osób w Polsce wybrało Thermomix inwestując w swój wolny czas i zdrowie. 

 

Zapraszam Cię do świata Thermomix Tm6

 

W najbliższym tygodniu w roli przedstawiciela thermomix odwiedzę na prezentacji moich klientów w miejscowości: Zakopane i Myślenice.

Jeżeli masz ochotę abym odwiedziła także Ciebie.

Skontaktuj się ze mną a napewno znajdziemy dogodny termin. 

 

Zapraszam 

Twój Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Kasia Wikar 

502 385 859

Zobacz również

06 czerwca 2024