Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Jak zostać przedstawicielem Thermomix?

19 września 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Jeżeli kiedykolwiek chociaż przez moment pomyślałaś lub pomyślałeś o pracy jako Przedstawiciel Thermomix to już połowa sukcesu! Teraz musisz zrobić kolejny krok i powiedzieć sobie "teraz jest ten czas - mój czas!". 

 

A więc zróbmy to razem!

 

Czego potrzebujesz by zostać przedstawicielem Thermomix?! 

Tak naprawdę to tylko chęci ponieważ wszystko inne da Ci firma na starcie! 

Otrzymasz wsparcie merytoryczne, szereg szkoleń i sprzęt do pracy - nie musisz mieć nawet swojego urządzenia Thermomix Tm6 ponieważ na początek otrzymasz je od firmy. Firma Vorwerk daje ogromne możliwości rozwoju i oferuje atrakcyjne zarobki! 

 

Podejmij pierwszy krok! 

Skontaktuj się ze mną by uzyskać zaproszenie na spotkanie informacyjne! Nie ważne skąd jesteś - mam tę moc - i trafisz do najbliższego Twojemu miejscu zamieszkania Okregu. To właśnie tam dowiesz się szczegółów dotyczących współpracy i uzyskasz informacje na temat zarobków i prowizji. 

 

"Zrób dziś to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną" 

 

Jestem przedstawicielem Thermomix od blisko 3lat. Wykonuje prezentacje thermomix głównie w Małopolsce. Na codzień mieszkam w Krakowie ale mam także szerokie już grono klientów z okolic (Myślenice, Mszana Dolna, Chrzanów, Trzebinia, Limanowa, Tymbark, Nowy Sącz, Słopnice) 

Firmie Vorwerk w kwestii rozwoju zaufało blisko 10 tysięcy osób! Przypadek? Nie sądzę. 

Z czystym sumieniem mogę polecić Ci tę pracę. Nie ważne czy potraktujesz ją jako główne źródło dochodu, pracę dorywczą czy jako możliwość wypracowania swojego własnego Thermomixa. Jedno jest pewne - Nie pożałujesz! 

 

A więc zapraszam Cię w szeregi Przedstawicieli Handlowych firmy Vorwerk! Spróbuj a zobaczysz, że ta praca da ci ogrom satysfakcji, możliwość samorealizacji i szansę na poznanie wspaniałych ludzi zarówno w strukturach firmy jak i podczas pokazów kulinarnych. 

 

Zapraszam Cię do świata Thermomix

Twój Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Kasia Wikar 

502 385 849

 

Zobacz również

06 czerwca 2024