Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Jak myć thermomix?

30 maja 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Witaj w kolejnym poście @thermomixbykate

.

Dzisiaj opowiem nieco o tym jak myć misę naczynia miksującego i korpus naszego thermomixa tm6. 

 

Po pierwsze używaj trybu manualnego "mycie wstępne".

Jak go znaleźć?! Już tłumaczę! Będąc w menu głównym na swoim urządzeniu tm6 przesuń palcem w lewą stronę. Po wyświetleniu trybów manualnych urządzenia wyszukaj tryb "mycia wstępnego" i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie thermomixa. Dostępne są 4 opcje mycia wstępnego: mycie po cieście, mycie uniwersalne, mycie po tłuszczu i karmelu i mycie po przypaleniu. Do mycia potrzebujesz wówczas ok 1l wody i w zależności od własnych preferencji kropli płynu do naczyń lub octu. 

 

Po drugie misę naczynia miksującego jak i inne akcesoria thermomixa (oprócz korpusu) możesz myć w zmywarce. Warto jednak pamiętać aby wykręcić noże miksujące. Dodatkowo wszystkie części plastikowe powinny znaleźć się w górnym koszyku zmywarki aby nie odkształciły się pod wpływem wysokiej temperatury i nacisku przedmiotów umieszczonych powyżej. 

 

Po trzecie - naczynie miksujące możesz umyć ręcznie. Pamiętaj jednak, że misa naszego naczynia wykonana jest ze stali nierdzewnej dlatego ważne jest aby nie używać ostrych, drucianych myjek, które mogą prowadzić do mikrouszkodzeń i zniszczyć warstwę ochronną naszego naczynia. 

 

Korpus naszego thermomixa należy myć wówczas gdy urządzenie odłączone jest od źródła zasilania. W tym celu używaj jedynie wody i wilgotnej, delikatnej ściereczki. 

 

Zapraszam Cię na mój insta profil @thermomix_by_kate. Tam w krótkich filmikach w postaci reels pokazuję np jak rozkręcić naczynie np do mycia w zmywarce. 

 

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości chętnie na nie odpowiem i podzielę się wiedzą, którą posiadam!  Jestem przedstawicielem firmy Vorwerk - Thermomix i działam głównie na terenie województwa małopolskiego.

Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Słopnice, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice to tereny, które bardzo często odwiedzam dojeżdżając do moich klientów na prezentację. 

Jeżeli Ty lub Twoi znajomi macie ochotę poznać tajniki gotowania z thermomix tm6 to zapraszam was na pokaz kulinarny w Thermomixe tm6 i Thermomix Friend w roli głównej. 

 

Twój Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Katarzyna Wikar 

502 385 849 

 

#myciethermomixa #jakmycthermomix #jakdbacothermomix #thermomixtm6 #mycie #przedstawicielthermomixkraków #przedstawicielthermomixmałopolska #thermomixkraków 

 

Zobacz również

01 maja 2024