Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Gratis o wartości 1065zł - drugie naczynie 
przy zakupie Thermomix

12 maja 2023
konfitura z płatków róży

Znasz to uczucie kiedy zaczynasz robić ciasto i urządzenie Thermomix podpowiada, że należy dodać cukier puder, a ty nie masz go w swojej szafce?!

Naczynie jest już pełne składników na ciasto, do sklepu daleko z resztą po co przepłacać za cukier puder skoro ten zrobiony w urządzeniu Thermomix jest tańszy niż sklepowy?! 

To właśnie moment idealnie przydaje się drugie naczynie!

 

Albo... wracasz z pracy pieczywa na kolacje brak więc wyrabiasz ciasto na bułki, które w naczyniu miksującym należy odstawić na godzinę do wyrośnięcia a dzieci głodne rządają obiadu w tym momencie?! Tutaj też perfekcyjnie sprawdzi się drugie naczynie. Jedno odstawiasz na godzinę do wyrastania a drugie montujesz w korpusie i już działasz dalej z obiadem z Thermomix! 

 

Uwaga! Uwaga!

Od dziś 12.05 do 31.05 kupując Thermomix nie tylko możesz skorzystać z promocji rat 0% i płatność podzielić na 10 lub 20 rat - bez żadnych kosztów ale także otrzymasz prezent w postaci drugiego naczynia miksującego!! 

Koszt zakupu takiego naczynia to 1065zł!! a ty otrzymujesz go w gratisie!! 

 

Jeżeli podoba Ci się ta opcja zapraszam Cię do kontaktu! Z przyjemnością wykonam dla Ciebie prezentację urządzenia Thermomix i zabiorę w kulinarną podróż z Thermomix tm6. 

 

Zapraszam

Kasia Wikar 

Przedstawiciel Thermomix Kraków 

@thermomix_by_kate

502 385 849 

 

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024