Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Gotowanie na parze z Thermomix

06 czerwca 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Gotowanie na parze jest jednym z najbardziej naturalnych i zdrowych sposobów na przygotowywanie pokarmów. Mówi się, że pozwala zachować wiele cennych składników odżywnych w przygotowywanych produktach. Nie pozostaje nam nic innego jak wykorzystywać tę funkcję thermomixa i zaprzyjaźnić się z przygotowywanymi na parze daniami. 

 

Gotowanie na parze z urządzeniem thermomix umożliwia nam przystawka Varoma. Jest to akcesorium, które otrzymujemy w zestawie z naszym urządzeniem tm6. Składa się ona z 3 części: przystawki Varoma, wkładu Varoma (dodatkowy poziom do gotowania) i pokrywy. Wpisując w aplikację Cookidoo hasło "Varoma" uzyskujemy blisko 800 wyników z użyciem naszej przystawki do gotowania na parze. 

Tak naprawdę przygotowując w thermomix każdą zupę jesteśmy w stanie przygotować też np drugie danie w przystawce Varoma i to w tym samym czasie i na jednym poziomie energi!! Wystarczy, że na czas gotowania się zupy umieścimy na pokrywie naczynia miksującego przystawkę Varoma a w niej np mięso bądź warzywa i tym sposobem mamy dwudaniowy obiad przygotowanym w thermomix w tym samym czasie na jednym poziomie energi! Szybko, zdrowo i ekonomicznie! 

 

Zainwestuj w zdrowie Twoje i Twojej rodziny! Wybierz @thermomix_by_kate jako swojego przedstawiciela i zaproś na prezentację. Pokażę Ci jak działa fenomen tego urządzenia. Podczas prezentacji na żywo będziesz mógł poznać tajniki gotowania w thermomix a także będziesz miała/miał możliwość degustacji przygotowanych podczas pokazu potraw. Nie czekaj! Zainwestuj w Thermomix i zadbaj o siebie i swoją rodzinę!

 

Zapraszam 

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Katarzyna Wikar 

502 385 849 

 

 

 

 

 

Zobacz również

01 maja 2024