Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Gdzie kupić Thermomix?

11 lipca 2022
konfitura z płatków róży

Dlaczego warto kupić Thermomix u przedstawiciela?!

 

Warto zaznaczyć, że zakup u przedstawiciela jest jedyną legalną formą zakupu urządzenia Thermomix. 

Kupując Thermomix Tm6 u przedstawiciela masz możliwość skorzystać z bezpłatnej i niezobowiązującej prezentacji sprzętu! Możesz zobaczyć na własne oczy możliwości Thermomix. Podczas takiego pokazu przedstawiciel udzieli wszelkich niezbędnych informacji o urządzeniu, pokaże wszystkie jego funkcje i omówi zasady działania. To nie wszystko! Na koniec takiego pokazu kulinarnego masz możliwość skosztowania dań przygotowanych w urządzeniu Thermomix! 

Tylko u przedstawiciela w dniu zakupu masz możliwość wykupienia dodatkowych 3lat opieki dla swojego Thermomixa (2 lata podstawowej gwarancji + 3lata UNN (Usługi Nieodpłatnej Naprawy - o tym więcej w następnym poście)

Jeżeli zdecydujesz się na zakup urządzenia u przedstawiciela otrzymujesz także pełną obsługę posprzedażową. W jej skład wchodzi np możliwość drugiej wizyty przedstawiciela gdzie po raz kolejny konsultant wszystko wytłumaczy, przypomni i pokaże. Opieka przedstawiciela handlowego Thermomix jest BEZTERMINOWA. W każdej chwili możesz liczyć na jego wsparcie. Jako przedstawiciele nie tylko opiekujemy się swoimi klientami po zakupie ale także inspirujemy, na bieżąco informujemy o nowościach lub zmianach. 

 

Zatem podsumowując!

Jestem tutaj dla Ciebie! Kocham to co robię i z ogromną przyjemnością wykonam dla Ciebie pokaz urządzenia Thermomix! Jeżeli jesteś z Krakowa i okolic to w ciągu kilku dni jestem w stanie odwiedzić Cię na prezentacji w Twoim domu. 

Tak naprawdę ważne jest dla mnie Twoje zaproszenie! Dojadę wszędzie gdzie mnie zaprosisz!

 

Zapraszam 

Twój Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Katarzyna Wikar

502 385 849

 

Na koniec chcę jeszcze zacytować oficjalne stanowisko firmy Vorwerk:

 

" W związku z docierającymi do Spółki informacjami o możliwości nabycia urządzenia Thermomix® za pośrednictwem stron internetowych, platform sprzedażowych lub portali społecznościowych informujemy, że urządzenie Thermomix® jest sprzedawane wyłącznie podczas prezentacji przez upoważnionych do tego przedstawicieli handlowych Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k. (...)

 

Sprzedaż urządzenia Thermomix ® innymi kanałami niż sprzedaż bezpośrednia nie jest prowadzona przez Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k. W przypadku nabycia urządzenia od innego podmiotu niż Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k., w tym za pośrednictwem platform sprzedażowych lub portali społecznościowych Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k.nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z rękojmi za wady fizyczne lub prawne rzeczy sprzedanej."

żródło: 

https://www.vorwerk.com/pl/pl/c/strona-glowna/produkty/thermomix/tm6

Zobacz również

01 maja 2024