Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Domowe wędliny z thermomix - idealne na święta i nie tylko

07 kwietnia 2023
konfitura z płatków róży

Nie wszyscy wiedzą co potrafi thermomix! W dzisiejszych czasach gdzie wszechobecna jest chemia dodawana do żywności zdecydowanie warto docenić fakt, że w urządzeniu thermomix możemy przygotować domowe wędliny. Baleron z karkówki, pasztet, schab na waromie, filet z indyka na kanapki to tylko niektóre propozycje przepysznych domowych smakołyków dla miłośników mięsa. Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć schab chrzanowy przygotowany na parze w przystawce Waroma. Wspaniały smak i zero chemi! 

 

Jeżeli marzysz o swoich własnych wędlinach, przygotowanych w zaciszu twojej kuchni to zapraszam cię do kontaktu! Pierwszy krok to prezentacja thermomix! Tutaj poznasz urządzenie i posmakujesz pysznych dań. 

 

Zapraszam do kontaktu 

Oficjalny przedstawiciel thermomix małopolska 

Kasia Wikar 

502 385 849

 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

 

Zobacz również

01 maja 2024