Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Domowe napoje roślinne z #Thermomix

02 maja 2022
konfitura z płatków róży

Napoje roślinne to zdrowa alternatywa dla mleka zwierzęcego zwłaszcza dla tych, którzy na białko mleka są uczuleni. Wyśmienity smak oraz mnóstwo wartości prozdrowotnych sprawiają, że napoje roślinne cieszą się ogromną popularnością.  

Napoje roślinne to cenne źródło m.in takich składników jak kwas foliowy, potas, witaminy z grupy B, witamina E, witamina C, magnez, cynk, potas, selen, sód, żelazo, wapń.
W urządzeniu #thermomix w mgnieniu oka przygotujesz pyszne i zdrowe napoje. Jak znaleźć przepis? W aplikacji #cookidoo wpisz nazwę dowolnego napoju, który chcesz przygotować lub otwórz kolekcje #napojeroślinne. 
Na cookidoo znaleźć możemy m.in przepisy na:
#napójryżowy 
#napójsojowy
#napójmigdałowy 
#napójmigdałowyzdaktylami
#napójzorzechówziemnych
#napójzorzechówmakadamia
#napójzorzechówlaskowych 
#napójzorzechównerkowca
#napójznasionkonopi
#napójowsiany
#napójkokosowy
#napójzziemniakówimigdałów 
 
Jeżeli chcesz przygotowywać pyszne, domowe napoje roślinne ale nie masz do tego sprzętu i nie wiesz jak się do tego zabrać to mam dla Ciebie propozycję. Zaproś mnie na prezentację do swojej kuchni a ja pokaże Ci jak #thermomixtm6 może pomóc w Twojej kuchni nie tylko w przygotowywaniu napojów roślinnych! 
Zobacz jak zamienić przykry obowiązek gotowania w przyjemność! 
Prowadzę prezentację głównie na terenie Małopolski ale dojadę tak naprawdę wszędzie gdzie mnie zaprosisz! Jestem przedstawicielem Thermomix i mam już grono swoich zaufanych klientów w wielu miastach Kraków, Tarnów, Limanowa, Olkusz, Chrzanów, Trzebinia, Wrocław czy Wałbrzych. 
 
Zapraszam 
Twój Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 
Katarzyna Wikar 
@thermomix_by_kate
502 385 849

 

 

 

Zobacz również

01 maja 2024