Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Dieta pudełkowa z Thermomix

05 stycznia 2024
przedstawiciel thermomix kraków

Nowy rok! Nowa ja! 

Jeżeli chcesz rozpocząć dietę z Thermomix w nowym roku to masz ku temu idealną okazję. 

W aplikacji Cookidoo pojawiła się propozycja Diety Pudełkowej! Taaaak! Dieta pudełkowa z Thermomix na wyciągnięcie ręki! Możesz zobaczyć ją dwóch wersjach! W wersji Standard i wersji SlimFit. Dodatkowo możesz wybrać jeden z trzech wariantów kalorycznych 1800, 2200, 2500. Dzień po dniu, rozpisane posiłki i dania!

Zacznij już dziś! Nie przepłacaj niebotycznych pieniędzy za gotowe cateringi i sam/a z odpowiednich składników przygotuj smaczne posiłki z pomocą urządzenia Thermomix. 

 

Jeżeli jeszcze nie masz Thermomixa to jest to ostatni moment aby nabyć go w niższej cenie 5995zł!! (obowiązuje do niedzieli 7.01 do 00:00) 

Od 8.01 za ten sam Thermomix zapłacisz o 460zł więcej!! czyli 6455zł

 

Zapraszam Cię kontaktu

"Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba troszkę poczekać"

 

Przedstawiciel Thermomix Limanowa

Kasia Wikar 

502 385 849 

 

Najbliższe możliwe prezentacje:

7.01 Prezentacja Thermomix Kraków 

Prezentacja Thermomix Limanowa 

 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix #czarnythermomix #promocjathermomix #prezentacjathermomixkraków #pokazthermomixkraków

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkraków #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixslopnice #thermomixkraków 

 

 

 

 

Zobacz również

06 czerwca 2024