Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Detox z thermomix

14 kwietnia 2023
konfitura z płatków róży

Po świątecznym obżarstwie każdemu napewno przyda się detox! 

Ile raz chciałaś lub chciałeś przejść na dietę ale nie wiedziałaś/wiedziałeś od czego zacząć?!

 

Wszyscy posiadacze urządzenia thermomix mają już ten problem z głowy! Nam z pomocą przychodzi platforma Cookidoo. Wpisując w lupkę wyszukiwania słowo detox i zaznaczając filtr 'napoje' pojawia się lista koktajli, które szybo i sprawnie możesz przygotować w swojej kuchni. 

Po co wydawać miliony na okrutnie drogie diety sokowe jak w domowym zaciszu jesteś w stanie przygotować fantastyczne smoothie i koktajle?! 

 

Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z Thermomix to zapraszam Cię do kontaktu. Pierwszy krok to prezentacja thermomix - niezobowiązujące spotkanie  podczas, którego poznasz, dotkniesz i przetestujesz thermomix tm6 w akcji a ja jako oficjalny przedstawiciel thermomix małopolska dołożę wszelkich starań aby w momencie podjęcia decyzji na "tak" obsługa urządzenia nie sprawiała ci żadnych kłopotów.

Daj się przekonać i wypróbuj thermomix! 

 

Zapraszam 

Kasia Wikar 

Przedstawiciel Thermomix Kraków 

502 385 849 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

Zobacz również

01 maja 2024