Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Dekoracje wielkanocne z Thermomix 

31 marca 2023
przedstawiciel thermomix kraków

Kończy się marzec zatem warto pomyśleć o Wielkanocy! 

Jakie przepisy przygotować żeby aby były smaczne ale również pięknie ozdobiły nasz stół?

Jednym z przykładów jest przepis na drożdzowego baranka wielkanocnego! 

Idealne ciasto drożdzowe przygotuje za Ciebie thermomix. Ty musisz jedynie wrzucić składniki, uruchomić tryb wyrabiania ciasta lub postępować krok po kroku z naszym przepisem na cookidoo. Prawda, że proste?! Na koniec najbardziej absorbująca czynność to ułożenie owego baranka ale tutaj również thermomix przychodzi nam z pomocą ponieważ w newralgicznych momentach wyświetla nam filmiki instruktażowe, pokazujące jak daną czynność wykonać! Sztos! 

 

Jeżeli nie masz jeszcze thermomix a chciałabyś lub chciałbyś go mieć to zapraszam Cię do kontaktu. Podczas prezentacja thermomix jestem w stanie pokazać ci wszystkie jego funkcje i przygotować wspólnie kilka smakołyków. 

Zminimalizuj czas spędzony w kuchnii!

Niech gotowanie będzie czystą przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. 

 

Zapraszam 

Przedstawiciel Thermomix Kraków

Kasia Wikar 

502 385 849

 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

Zobacz również

01 maja 2024