Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Czy z Thermomix przygotuję ulubioną pomidorową wg przepisu mojej babci?

16 stycznia 2023
konfitura z płatków róży

Czy Thermomix to tylko gotowanie według z góry narzuconych przepisów? 

Czy dania z Thermomixa zawszę smakują tak samo i nie można ich doprawić po swojemu? 

Czy gotowanie z Thermomix to gotowanie tylko dla kulinarnych laików?

NIE, NIE i NIE! 

Thermomix to tylko narzędzie, które pozwoli osiągnąć wspaniałe efekty gotowania! Dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę w kuchni z łączeniem smaków i przypraw gotowanie w Thermomix wydaje się być gotowaniem wg schematu! Ale dla tych, którzy osiągnęli już wyższy stopień wtajemniczenia Thermomix będzie tylko narzędziem. 

Nie prawdą jest, że z Thermomix możesz gotować tylko i wyłącznie według utartych schematów, konkretnych przepisów i używać tylko wymienionych w przepisie przypraw! Możesz przygotowywać przepis na ciasto drożdżowe swojej babci, wykorzystać przepis podpatrzony w gazecie czy na ulubionym blogu kulinarnym. Wykorzystując manualne ustawienia możesz gotować to czego nie ma na cookidoo, próbować, eksperymentować i testować przepisy na jakie tylko masz ochotę! 

Żeby się przekonać o tym, że Thermomix nie ogranicza a rozszerza kulinarne horyzonty jest tylko jeden sposób! Prezentacja Thermomix! 

Umów się ze mną na kulinarny pokaz Thermomix i przekonaj się osobiście, że nie jest to urządzenie dla kulinarnych imbecyli a jedynie narzędzie, które pozwoli ci wznieść się na wyższy poziom sztuki kulinarnej. 

 

Zapraszam Cię do kontaktu

Przedstawiciel Thermomix Kraków 

502 385 849

 

 

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024