Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Czy warto kupić Thermomix? Hit czy kit ?

15 sierpnia 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Czy warto kupić Thermomix? Jeżeli tak to dlaczego? Na czym polega fenomen Thermomixa?

 

Dzisiaj postaram się przedstawić Wam zalety tego urządzenia. 

Po 1 Wielofunkcyjność Gotując w urządzeniu thermomix na codzień korzystasz tylko i wyłącznie z jednego "garnka". W tym samym naczyniu miksującym zrobisz tak naprawdę wszystko zmielisz cukier na cukier puder, zmielisz mięso, ugotujesz zupę, podrumienisz cebulę, przygotujesz sos, skruszysz lód i wieeele wiele innych. Wszystko w jednym naczyniu!

Po 2 Oszczędność miejsca - dzięki temu, że thermomix zastępuje kilkanaście urządzeń agd i kilka stosów garnków to zyskujesz dużo miejsca w szafkach a w twojej kuchni panuje ład i porządek 

Po 3 Oszczędność czasu -  cudownym rozwiązaniem wydaje się być fakt, że zaledwie kilka kroków dzieli cię od podania obiadu. W aplikacji cookidoo.pl znajdziesz przepisy gdzie dwudaniowy obiad za pomocą urządzenia Thermomix przygotujesz w niecałe 30minut! 

Po 4 Łatwość obsługi - dzięki ekranowi dotykowemu i bardzo intuicyjnemu oprogramowaniu obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta. Już kilkulatkowie pod opieką rodziców potrafią obsługiwać Thermomix. 

Po 5 Wygoda - Urządzenie posiada tryby manualne takie jak choćby mycie wstępne. Dzięki niemu nie musisz myć urządzenia ręcznie - wystarczy wybrać odpowiedni tryb a Thermomix umyje się sam. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o trybie obierania warzyw - obieranie ziemniaków w urządzeniu Thermomix możliwe i nie musisz tego robić ręcznie. 

Po 6 Nie potrzebujesz być szefem kuchnii, znać połączeń przypraw, kolejnych etapów przygotowania dania, kolejności dodawania składników - nad wszystkim czuwa Thermomix. To on podpowie jaki składnik należy dodać, odważy go i wskaże na jakich obrotach i przez jaki czas należy wykonywać kolejne kroki. Nie ma nic prostszego niż gotowanie z ustawieniami Thermomix! 

 

Wybierz wygodę i oszczędność czasu w kuchnii!

Zainwestuj w zdrowie i różnorodność przygotowywanych posiłków! 

Wybierz Thermomix

 

**********************************************************************************************

Serdecznie zapraszam na prezentacje urządzenia Thermomix!

Twój przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

Kasia Wikar 

502 385 849

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024