Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Czy Thermomix to dobry pomysł na prezent ślubny?! 

01 maja 2023
konfitura z płatków róży

Jaki prezent dla pary młodej to prezent idealny?! 

Sezon ślubny rozkręca się na dobre a więc pojawia się mnóstwo pytań co kupić nowożeńcom aby trafić w ich gusta. 

 

Dla mnie idealny prezent ślubny to przede wszystkim jakiś namacalny obiekt, który będzie mi przypominać o osobie, która mnie nim obdarowała. 

Sama wybierając prezenty ślubne dla bliskich zawsze staram się wybierać jakościowo jak najlepsze produkty, bo wychodzę z założenia, że jakość pamięta się dłużej niż cenę a poza tym zawsze kieruję się zasadą, że ma to być produkt na lata! 

 

Czy zatem urządzenie thermomix wpisuję się w schamat produktu idealnego na prezent?! 

Po 1 jest to wielofunkcyjne urządzenie marki premium - nie żaden zastępnik ani chińska podróbka! Thermomix to urządzenie produkowane w Niemczech i Francji wykonane z dbałością o każdy szczegół! Myślę, że każdy byłby zadowolony z takiego prezentu. 

Po 2 Thermomix jest urządzeniem, które będzie używane przez nowożeńców niemalże codziennie! To bardzo miłe uczucie wiedzieć, że ktoś każdego dnia używa sprzętu, którym go obdarowałeś. 

 

Jak zatem zorganizować zakup urządzenia Thermomix na prezent ślubny?

Skontaktuj się z przedstawiciel thermomix Kraków i umów się na spotkanie, podczas którego przedstawiciel przedstawi Ci ofertę i podpowie jak w najdogodniejszy dla Ciebie sposób możesz sfinalizować zamówienie sprzętu. Tuż po opłaceniu zamówienia otrzymasz sprzęt. Dodatkowo u mnie możesz zamówić Thermomix pięknie zapakowany z dekoracją ślubną. 

Kolejny aspekt pozostający do omówienia to prezentacja thermomix kraków. 

Zawsze dołączam swoją wizytówkę do prezentu i nowożeńcy kontaktują się ze mną w celu umówienia się na prezentację w dogodnym dla nich terminie. 

 

Zapraszam 

Kasia Wikar 

Przedstawiciel Thermomix Kraków i Małopolska 

502 385 849

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

 

Zobacz również

01 maja 2024