Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Czarny Thermomix 
- czym się różni od wersji standardowej?!

19 czerwca 2023
przedstawiciel thermomix kraków

Czarna jubileuszowa edycja urządzenia Thermomix to nie lada gratka dla koneserów i miłośników luksusu! Złote elementy Szampańskiego Thermomixa takie jak pokrętło, uchwyt i elementy wentylacji nadają urządzeniu szalenie ekskluzywnego wyglądu.

Jeżeli chodzi o powłokę korpusu inżynierowie firmy Vorwerk podczas procesu jej tworzenia inspirowali się diamentami a dokładniej mówiąc tym, w jaki sposób diament odbija światło. 

W ten sposób otrzymali powłokę najtrwalszą i najodporniejszą na zarysowania i odbicie lini papilarnych. 

 

Jeżeli chcesz wyróżnić się spośród miliona użytkowników Thermomix wybierz wersję limitowaną! Jak stać się jej posiadaczem?! To bardzo proste - skontaktuj się ze mną - Katarzyna Wikar Przedstawiciel Thermomix Kraków i Małopolska i ustal termin naszego spotkania! Prezentacja Thermomix Kraków i Małopolska to pierwszy krok do poznania, uruchomienia, i kulinarnej podróży przez smaki! 

Już dziś zapraszam Cię do kontaktu!

 

Katarzyna Wikar 

Przedstawiciel Thermomix Kraków i okolice

502 385 849 

@thermomix_by_kate

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024