Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Co to właściwie jest Cookidoo?!

16 maja 2022
przedstawiciel thermomix kraków
Co to takiego jest Cookidoo?
 
Wiele osób, które zastanawiają się nad zakupem urządzenia Thermomix wcześniej czy później spotka się z tematem Cookidoo. Dlatego w dzisiejszym poście postanowiłam nieco rozwinąć ten temat i przybliżyć Wam platformę Cookidoo.
 

Platforma Cookidoo to zintegrowana z urządzeniem Thermomix baza przepisów, która jest źródłem niekończących się kulinarnych inspiracji i praktycznym narzędziem do planowania i kontrolowania posiłków.

Na Cookidoo na znaleźć kilka tysięcy przepisów w języku polskim, wszystkie z funkcją gotowania z ustawieniami, która prowadzi użytkownika, krok po kroku, wyświetlając instrukcje na ekranie urządzenia Thermomix.
Każdy klient oprócz urządzenia Thermomi i książki "Proste Pomysły", otrzymuje dostęp do platformy Cookidoo na 6 miesięcy wraz z dostępem do wszystkich przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami.
 
Cookidoo w liczbach:
4691 przepisów
384 kolekcje przepisów
50 różnych kuchnii całego świata
2210 przepisów BEZ LAKTOZY
2721 przepisów BEZ GLUTENU
2571 przepisów WEGETARIAŃSKICH
962 przepisy na DOMOWE BUŁKI
331 przepisów na DOMOWE CHLEBY
924 przepisy na DOMOWE CIASTA
839 przepisów na ŚNIADANIE
1489 przepisów na OBIAD
1627 przepisów na KOLACJE
 
Dlaczego właściwie Cookidoo jest takie super?!
Po 1 to niewyczerpane ŹRÓDŁO INSPIRACJI KULINARNYCH. Baza przepisów co 2 tygodnie stale się powiększa i nie musisz już wertować stron www w poszukiwaniu pomysłu na obiad.
Po 2 na podstawie przygotowywanych przepisów aplikacja sama podsuwa Ci przepisy, które być może trafią w twoje kubki smakowe.
Po 3 korzystając z lupki w aplikacji Cookidoo możesz wyszukiwać przepisy po składnikach, które lubisz lub tych, które po prostu masz w lodówce. Jak to działa? Wpisujesz hasło CUKINIA i aplikacja pokazuje Ci przepisy gdzie została ona użyta! Nigdy więcej marnowania resztek jedzenia które zalegają w lodówce
Po 4 aplikacja umożliwia tworzenie MENU tygodniowego a co więcej z tych przepisów możesz utworzyć LISTĘ ZAKUPÓW, która będzie podzielona tematycznie warzywa, owoce, kasze itp - wyjcie na zakupy już nie będzie trwało wieczność a Ty nie będziesz już błądzić między sklepowymi alejkami.
Po 5 każdy przepis znaleziony w Cookidoo posiada rozpisane wartości odżywcze - to bardzo przydatna informacja dla tych którzy muszą lub chcą kontrolować ilość spożywanych kalorii
 
Umów się ze mną na prezentacje i zobacz jak Thermomix może pomóc w Twojej kuchni. Przedstawiciel Thermomix w Krakowie
Katarzyna Wikar
@thermomix_by_kate
502 385 849

Zobacz również

03 kwietnia 2024