Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Co to Thermomix? Czym jest Thermomix Friend?

06 marca 2023
przedstawiciel thermomix kraków

Wiele osób - zwłaszcza nie posiadających jeszcze urządzenia Thermomix zastanawia się czym różni się Thermomix od Thermomix Friend. 

Pierwsza i podstawowa sprawa dotyczy faktu, iż Thermomix Tm6 jest urządzeniem głównym kosztuje aktualnie 5995zł a jego cena ciągle rośnie i tylko w ciągu ostatnich 6miesięcy zmieniła się już dwa razy -wiec nie warto czekać aż znów podrożeje!

I to właśnie urządzenie potrzebujesz kupić w pierwszej kolejności aby twoje gotowanie przenieść na inny poziom!

Thermomix Friend jest natomiast urządzeniem pomocniczym i wspierającym i kosztuje 2195zł. To najbardziej zgrany duet sprzętów w kuchni są jak Chef kuchni i Sous-Chef a jeżeli zdecydujesz się od razu na zakup zestawu - to kwota jaką musisz wydać jest 480zł niższa aniżeli zakup poszczególnych urządzeń solo - cena promocyjna zestawu Thermomix + Thermomix Friend 7710zł (zamiast 8190zł) 

 

Aby zobaczyć ich w akcji umów się na kulinarne spotkanie - prezentacja Thermomix Małopolska. Jako oficjalny przedstawiciel Thermomix Kraków zawsze przyjeżdżam z niezawodnym duetem Thermomix i Thermomix Friend! Wszystko po to abyś mógł/mogła zobaczyć jak pięknie ze sobą współdziałają. 

 

Rozpocznij kulinarną przygodę z @Kasiawikar Thermomix Kraków

Zapraszam 

502 385 849

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

Zobacz również

01 maja 2024