Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Chałka z truskawkami

03 czerwca 2022
przedstawiciel thermomix kraków

 

Jeżeli kiedykolwiek usłyszałaś lub usłyszałeś słowa "po co Ci thermomix przecież świetnie potrafisz gotować" - to uwierz mi na słowo, że to urządzenie jest właśnie dla Ciebie! 

 

Dla tych, dla których gotowanie jest zmorą Tm6 to wybawienie ponieważ przeprowadzi ich przez kolejne kroki przepisu, podpowie jakich przypraw dodać, jakiego naczynia użyć a na koniec podpowie jeszcze jak można podać powstałe danie. Zaś dla tych, którzy świetnie potrafią gotować thermomix będzie narzędziem do testowania, odkrywania, kombinowania i miksowania przepisów! 

 

U mnie powstała dzisiaj chałka! Niby nic - zwykłe ciasto drożdżowe a jednak postanowiłam zaeksperymentować i dorzuciłam truskawki! Wyszło pysznie! Ciasta drożdżowe z thermomix to mistrzostwo! Dzięki użyciu trybu INTERWAŁ, każde ciasto drożdżowe będzie idealnie pulchne i napowietrzone!

 

Co tu dużo pisać?! Musisz spróbować i wtedy się przekonasz!

 

Ty też tak możesz eksperymentować! Szukasz przedstawiciela Thermomix Kraków oto jestem!

@thermomix_by_kate zaprasza na niezobowiązującą prezentację! Zobacz pokaz kulinarny z urządzeniem Tm6 w roli głównej i przekonaj się że gotowanie i przygotowywanie posiłków może być przyjemnością. 

 

Pozdrawiam 

Katarzyna Wikar 

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie 

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024