Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Bowl z łososiem 

15 stycznia 2024
przedstawiciel thermomix kraków

Z urządzeniem Thermomix nie ma nudy! Platforma Cookidoo proponuje ogromną ilość przepisów co gwarantuje, że jedzenie z Thermomix nigdy się nie nudzi! 

Ostatnio pojawiła się nowa kolekcja Cookidoo - MISKI MOCY! 

Kilkanaście fantastycznych przepisów na kolorowe, urozmaicone i pełnowartościowe posiłki. Zazwyczaj z dodatkiem kaszy lub ryżu, z ciekawymi dressingami i paletą barw wszystkich kolorów warzyw. 

Zadbaj o siebie i swoje dobre samopoczucie z Thermomix Kraków. 

To dzięki niemu urozmaicisz swoją dietę i zadbasz o swoje zdrowie! 

Pamiętaj! Jesteś tym co jesz! Wiec wybieraj mądrze! 

 

Zaproś mnie na Prezentacja Thermomix Kraków, zobacz i przetestuj urządzenie Thermomix. 

Ja jako Przedstawiciel Thermomix Kraków zrobię wszystko aby jak najlepiej pokazać ci urządzenie Thermomix i jego funkcje! 

 

Zapraszam serdecznie 

Kasia Wikar 

Przedstawiciel Thermomix Kraków i okolice

502 385 849

 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix #czarnythermomix #promocjathermomix #prezentacjathermomixkraków #pokazthermomixkraków

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkraków #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixslopnice #thermomixkraków 

 

Zobacz również

06 czerwca 2024