Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Aplikacja Cookidoo dla urządzenia Thermomix

12 września 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Aplikacja Cookidoo to największa platforma z przepisami dedykowana dla urządzenia Thermomix! Jak działa? Jakie są zalety jej posiadania?

 

Cookidoo to niewyczerpane źródło inspiracji i tysiące przepisów dostępnych dla użytkowników zarówno Tm6 jak i Tm5. Aplikacja zapewnia dostęp do 80 tysięcy przepisów z całego świata i blisko 5 tysięcy przepisów w języku polskim. Możesz odkrywać przepisy, filtrować je i wybierać zgodnie z własnymi preferencjami aby tworzyć pyszne, różnorodne i zaskakujące dania pasujące do twojego stylu życia. 

 

Z aplikacji możesz korzystać zawsze i wszędzie - na telefonie, tablecie, urządzeniu Thermomix lub komputerze. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji w postaci artykułów, filmów i stron tematycznych, które jeszcze bardziej ułatwią przygotowywanie posiłków. To właśnie dzięki Cookidoo możesz gotować z ustawieniami i w szybki, łatwy sposób serwować pyszne i różnorodne dania. Aplikacja daje też możliwość planowania posiłków i przygotowania listy zakupów. Jest zsynchronizowana z Twoim urządzeniem Thermomix Tm6 i Tm5 Cookey. Klikając "ugotuj dzisiaj" na telefonie automatycznie przepis jest przesyłany do twojego urządzenia Thermomix. 

 

Przez 30dni dostęp do platformy jest darmowy i może z niego skorzystać każdy! Możesz stworzyć konto i zobaczyć co Cookidoo ma ci do zaproponowania! 

 

Jeżeli chcesz poznać jak działa Thermomix w towarzystwie platformy Cookidoo to zapraszam Cię na prezentację! Wszystko po to abyś mógł/mogła zobaczyć jak działa i pracuje Thermomix Tm6. Wybierz szybkość i wygodę! Wybierz Thermomix! 

Jako Przedstawiciel Thermomix działam na terenie Małopolski, Pokarpacie, Śląska i Dolnego Śląska! W ciągu dwóch dni jestem w stanie spotkać się z Tobą w Krakowie i okolicach Limanowa, Tymbark, Słopnice, Nowy Sącz, Mszana Dolna, Myślenice. 

 

Rozpocznij ze mną swoją przygodę z Thermomix!

 

Zapraszam 

Kasia Wikar

Twój Przedstawiciel Thermomix  w Krakowie 

502 385 849 

 

 

 

 

 

Zobacz również

06 czerwca 2024