Kontakt

+48 502-385-849

info@katebykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Akcesoria thermomix - jak wykorzystywać je w kuchni?!

19 czerwca 2022
przedstawiciel thermomix kraków

Wiele osób mówi, że kupując thermomix wiele sprzętów kuchennych wyrzuciło ze swojej kuchni! Czy aby napewno akcesoria jakie otrzymujemy w zestawie z urządzeniem thermomix tm6 są uniwersalne i można ich używać zastępczo zamiast tradycyjnych sprzętów kuchennych?!

 
Na pierwszy ogień weźmy przystawkę waroma. Nakładka do gotowania na parze posiada perforowane dno pokryte kilkudziesięcioma otworami. Z powodzeniem może posłużyć nam ona jako durszlak albo do odcedzenia właśnie ugotowanego makaronu czy też umycia świeżo obranych truskawek. Dzięki temu, że waroma rozszerza się ku górze umożliwia nam łatwe umycie wszystkich owoców.
 
Na drugim miejscu znajduje się koszyczek! Podobnie jak waroma możemy użyć go jako sitka.
Świetnie sprawdzi się tez jako pojemnik do przechowania np rukoli w lodowce. Zwilżonym ręcznikiem papierowym możemy wyłożyć jego dno następnie umieścić w nim rukolę. Dzięki otworom na koszyczku rukola ma stały dostęp powietrza i dzięki temu zdecydowanie dłużej zachowa swą świeżość.
 
Kolejnym elementem, który możemy wykorzystać w kuchnia jest kopystka może posłużyć ona nie tylko do idealnego rozprowadzenia kremu na torcie ale także do otwierania puszek! Dzięki czemu nasze paznokcie nie będą już połamane!
 
Waga kuchenna to z kolei sprzęt, z którym możemy pożegnać się na stałe decydując się na zakup thermomixa. Wbudowana waga w urządzeniu tm6 waży z dokładnością do 1g jest bardzo czuła i możemy zważyć w niej wszystko. Zarówno noworodka (moja bliska znajoma ważyła w waromie swojego przedwcześnie urodzonego synka - aby mieć pewność ze prawidłowo przybiera na wadze) jak i standardowe produkty spożywcze.
 
Jeżeli masz ochotę zaproś mnie jako swojego przedstawiciela thermomix na niezobowiązującą prezentacje a ja z przyjemnością pokaże ci jak urządzenie thermomix może pomóc w twojej kuchni w codziennym przygotowywaniu dań.
Wykonuje prezentacje głównie na terenie małopolski (Kraków i okolice Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Słopnice) ale także dojadę tam gdzie mnie zaprosisz.
Zyskaj niezawodny, nowoczesny i wielofunkcyjny sprzęt w twojej kuchni!
 
Zapraszam Cię do świata Thermomix
Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Wikar
@thermomix_by_kate
502 385 849

 

Zobacz również

01 maja 2024