Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

Akcesoria dołączone do Thermomix - 
jak je wykorzystać nie tylko do gotowania!

05 czerwca 2023
przedstawiciel thermomix kraków

Jeżeli jesteś posiadaczem urządzenia Thermomix to z pewnością wiesz, że w zestawie z Tm6 otrzymujesz akcesoriów. Waroma, koszyczek, kopystka, miarka, motylek i osłona przeciwko rozpryskiwaniu. Wszystkie te akcesoria są zaprojektowane tak aby móc zastąpić kilka innych przyborów kuchennych zalegających w twojej kuchennej szufladzie. 

Dzisiaj na tapet weźmiemy miarkę. Do czego służy miarka? To element pokrywy, którego zadaniem jest wygłuszyć dźwięk działania urządzenia. Dodatkowo miarka a dokładnie jej dziubek pozwala "sterować" strumieniem pary wydobywającej się z urządzenia. Na koniec wewnątrz miarki znajdziesz podziałkę którą możesz precyzyjnie odmierzyć 50 lub 100 ml. To tyle z funkcji opisanych w instrukcji obsługi!

 

Jaka zatem jest ukryta funkcja miarki?  

Jeżeli chcesz w niekonwencjonalny sposób ułożyć np ryż na talerzu to przygotowany ryż umieść w miarce po czym energicznie odwróć i w ten sposób otrzymasz piękny 'kopiec z ryżu' który ozdoby twój talerz doda uroku przygotowanemu daniu! 

Spójrz na zdjęcie - aż chce się jeść! 

 

Jeżeli nie masz jeszcze swojego urządzenia Thermomix to koniecznie skontaktuj się ze mną. Jako Oficjalny Przedstawiciel Thermomix Kraków z przyjemnością przygotuję dla Ciebie pokaz kulinarny z urządzeniem Thermomix w roli głównej! 

Napewno pokochasz ten sprzęt! 

Niech gotowanie będzie przyjemnością - z Thermomix to możliwe! 

 

Zapraszam 

Kasia Wikar 

Przedstawiciel Thermomix Kraków i Małopolska

@thermomix_by_kate

502 385 849 

 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa #czarnythermomix #limitowanaedycjathermomix

 

 

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024