Kontakt

+48 502-385-849

info@thermomixbykate.pl

 

 

Kraków, osiedle Tysiąclecia 18

Strona www stworzona w kreatorze Thermomixbykate.pl

140lat Vorwerk 
Thermomix flagowym produktem firmy

27 marca 2023
przedstawiciel thermomix kraków

140lat firmy Vorwerk 

Firma Vorwerk działa na rynku już od 140lat. Swoją działalność rozpoczęła w 1883 roku w Wuppertalu w Niemczech jako producent wysokiej jakości dywanów! Od tamtej pory stale rozszerza swoją ofertę o  topowe produkty np wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Thermomix czy inteligentny system sprzątający Kobold. 

Nie jest tworem 'widmo' bo na polskim rynku działa już od 1995roku - czyli równo 28lat.

 

W tym miejscu warto zadać sobie pytanie czy firma, która stale się rozwija, z roku na rok pobija swoje rekordy sprzedażowe mogłaby sprzedawać ludziom słabej jakości produkty?!

Czy firma z tak bogatą tradycją mogłaby pozwolić sobie na utratę dobrej opinii wśród swoich klientów wypuszczając na rynek bubel?!

 

To właśnie dlatego Thermomix jest flagowym produktem marki Vorwerk. Thermomix to wysokiej jakości urządzenie klasy premium. Już ponad milion polaków zdecydowało się ułatwić sobie życie z jego pomocą. 

 

Jeżeli ty także masz ochotę poznać flagowy produkt marki Vorwerk to zapraszam Cię do kontaktu. Jeszcze dziś może stanąć on na blacie w twojej kuchni i zapewnić Ci lepsze, smaczniejsze jutro! Prezentacja Thermomix Kraków to idealna ku temu okazja. 

Zainwestuj w zdrowie i lepsze jutro twojej rodziny a ja z przyjemnością zostanę Twoim przewodnikiem w tej kulinarnej przygodzie!

 

Zapraszam 

Przedstawiciel Thermomix Kraków

Kasia Wikar

502 385 849 

 

#przedstawicielthermomix #przedstawicielthermomixmalopolska #przedstawicielthermomixkrakow #przedstawicielthermomixlimanowa #przedstawicielthermomixnowysacz #thermomixmalopolska #thermomixkrakow #thermomixlimanowa #thermomixnowysacz #prezentacjathermomix #prezentacjathermomixmalopolska #prezentacjathermomixkrakow #prezentacjathermomixnowysacz #prezentacjathermomixlimanowa

 

Zobacz również

03 kwietnia 2024